SIRALAMALAR · Tüm geçmiş
En iyi kulüpler Tüm geçmiş
100 üzerinden puan. Kulüp oynamayı bıraksa bile korunan, tam bir sürümdeki en iyi performans.
Kulüpler arası dostluk maçları3.292 sıralamadaki kulüpYöntem
Tüm geçmiş
Sıralama ölçütü
Sıralama ölçütü
En iyi kulüpler Tüm geçmiş · Performans
Bu sıralamada yer almak için: en az 142 kullanılabilir maç.
| Sıra | Kulüp | Performans | Galibiyetler | B | M | Gol | Galibiyet % | M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Waha Esports | 96,36 | 308380 maçta | 2 | 70 | 1.133–363 | %81 | 380 |
| 2 | France Esports | 96,33 | 274348 maçta | 3 | 71 | 864–325 | %79 | 348 |
| 3 | VFL Ireland x | 96,28 | 152204 maçta | 3 | 49 | 552–253 | %75 | 204 |
| 4 | Ballerz FC | 96,13 | 369419 maçta | 3 | 47 | 1.585–330 | %88 | 419 |
| 5 | Beast Møde | 96,07 | 127183 maçta | 7 | 49 | 453–227 | %69 | 183 |
| 6 | Leicester Citeh | 95,82 | 170223 maçta | 5 | 48 | 619–277 | %76 | 223 |
| 7 | Yazoo FIFA | 95,47 | 216281 maçta | 3 | 62 | 756–308 | %77 | 281 |
| 8 | LFCBraunschweig | 95,23 | 312392 maçta | 7 | 73 | 1.211–348 | %80 | 392 |
| 9 | REVOLT | 95,06 | 279342 maçta | 8 | 55 | 1.102–395 | %82 | 342 |
| 10 | Besiktas Esport | 94,86 | 523716 maçta | 16 | 177 | 1.656–761 | %73 | 716 |
| 11= | CL ALL STARS | 94,82 | 235301 maçta | 6 | 60 | 735–330 | %78 | 301 |
| 11= | England VFL | 94,82 | 138182 maçta | 3 | 41 | 560–179 | %76 | 182 |
| 13 | Chocolatxi | 94,55 | 423621 maçta | 17 | 181 | 1.374–707 | %68 | 621 |
| 14 | Pingu x | 94,50 | 345432 maçta | 7 | 80 | 1.344–541 | %80 | 432 |
| 15 | Zamalek FCC | 94,27 | 211243 maçta | 3 | 29 | 973–315 | %87 | 243 |
| 16 | FLAIR B2B | 94,25 | 179240 maçta | 4 | 57 | 628–277 | %75 | 240 |
| 17 | VFL Schalke 04 | 94,21 | 176222 maçta | 3 | 43 | 753–256 | %79 | 222 |
| 18 | Schlafenszeit x | 94,11 | 364465 maçta | 3 | 98 | 1.449–495 | %78 | 465 |
| 19 | BugadoresDoElit | 93,85 | 112165 maçta | 8 | 45 | 302–173 | %68 | 165 |
| 20 | ESC 06 | 93,79 | 306407 maçta | 8 | 93 | 1.229–484 | %75 | 407 |
| 21 | Shelter FC | 93,39 | 246362 maçta | 8 | 108 | 749–476 | %68 | 362 |
| 22 | Optimal x ACG | 93,30 | 368545 maçta | 7 | 170 | 1.235–695 | %68 | 545 |
| 23 | GSK Esport | 93,06 | 375518 maçta | 8 | 135 | 1.514–637 | %72 | 518 |
| 24 | Mercier | 92,96 | 409619 maçta | 8 | 202 | 1.506–862 | %66 | 619 |
| 25 | Selecao FC | 92,94 | 184241 maçta | 2 | 55 | 852–312 | %76 | 241 |
| 26 | Inter x | 92,80 | 477663 maçta | 11 | 175 | 1.757–791 | %72 | 663 |
| 27 | CASLA esports | 92,78 | 103157 maçta | 4 | 50 | 320–184 | %66 | 157 |
| 28 | HUB Epsilon | 92,66 | 305461 maçta | 10 | 146 | 999–600 | %66 | 461 |
| 29 | Team GMask | 92,61 | 513808 maçta | 13 | 282 | 1.719–1.134 | %63 | 808 |
| 30 | DIGITAL Sports | 92,58 | 282445 maçta | 9 | 154 | 934–548 | %63 | 445 |
| 31 | Zambani FC | 92,52 | 118145 maçta | 2 | 25 | 577–197 | %81 | 145 |
| 32 | Azules eSports | 92,02 | 122181 maçta | 3 | 56 | 382–240 | %67 | 181 |
| 33 | Canter | 91,90 | 226319 maçta | 6 | 87 | 931–423 | %71 | 319 |
| 34= | FTW Esports | 91,71 | 233385 maçta | 9 | 143 | 756–461 | %61 | 385 |
| 34= | Zero Brain | 91,71 | 177273 maçta | 6 | 90 | 555–298 | %65 | 273 |
| 36 | SCP 07 eSports | 91,63 | 259366 maçta | 12 | 95 | 914–405 | %71 | 366 |
| 37 | RT eSport | 91,11 | 529796 maçta | 23 | 244 | 1.967–980 | %66 | 796 |
| 38 | Exito Noir | 91,05 | 353540 maçta | 12 | 175 | 1.337–727 | %65 | 540 |
| 39 | CRUZADOS ESP | 91,03 | 205290 maçta | 3 | 82 | 644–360 | %71 | 290 |
| 40 | JDR Cwaniaki | 91,02 | 424524 maçta | 6 | 94 | 1.949–611 | %81 | 524 |
| 41 | Stuttgart VFL | 90,94 | 102144 maçta | 6 | 36 | 355–147 | %71 | 144 |
| 42 | EIC eSports | 90,87 | 698988 maçta | 20 | 270 | 2.751–1.361 | %71 | 988 |
| 43 | PCS ESPORT | 90,83 | 7181.089 maçta | 21 | 350 | 2.476–1.490 | %66 | 1.089 |
| 44 | WestFalen | 90,77 | 146205 maçta | 8 | 51 | 378–157 | %71 | 205 |
| 45 | Famous Unity | 90,76 | 126233 maçta | 6 | 101 | 386–339 | %54 | 233 |
| 46 | Nippy x | 90,72 | 287398 maçta | 7 | 104 | 1.078–537 | %72 | 398 |
| 47 | BTD eSport | 90,45 | 504741 maçta | 9 | 228 | 1.882–1.071 | %68 | 741 |
| 48 | BSK ESP | 90,38 | 117213 maçta | 6 | 90 | 411–329 | %55 | 213 |
| 49 | Cassanova | 90,37 | 136165 maçta | 2 | 27 | 466–130 | %82 | 165 |
| 50 | France CP x | 90,31 | 208362 maçta | 11 | 143 | 779–529 | %57 | 362 |