SIRALAMALAR · FC 26
En iyi kulüpler FC 26
100 üzerinden puan. Kulüp oynamayı bıraksa bile korunan, tam bir sürümdeki en iyi performans.
Kulüpler arası dostluk maçları2.630 sıralamadaki kulüpYöntem
FC 26
Sıralama ölçütü
Sıralama ölçütü
En iyi kulüpler FC 26 · Performans
Bu sıralamada yer almak için: en az 184 kullanılabilir maç.
| Sıra | Kulüp | Performans | Galibiyetler | B | M | Gol | Galibiyet % | M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Waha Esports | 96,36 | 308380 maçta | 2 | 70 | 1.133–363 | %81 | 380 |
| 2 | France Esports | 96,33 | 274348 maçta | 3 | 71 | 864–325 | %79 | 348 |
| 3 | VFL Ireland x | 96,28 | 152204 maçta | 3 | 49 | 552–253 | %75 | 204 |
| 4 | Ballerz FC | 96,13 | 369419 maçta | 3 | 47 | 1.585–330 | %88 | 419 |
| 5 | Leicester Citeh | 95,82 | 170223 maçta | 5 | 48 | 619–277 | %76 | 223 |
| 6 | Yazoo FIFA | 95,47 | 216281 maçta | 3 | 62 | 756–308 | %77 | 281 |
| 7 | LFCBraunschweig | 95,23 | 312392 maçta | 7 | 73 | 1.211–348 | %80 | 392 |
| 8 | REVOLT | 95,06 | 279342 maçta | 8 | 55 | 1.102–395 | %82 | 342 |
| 9 | Besiktas Esport | 94,86 | 523716 maçta | 16 | 177 | 1.656–761 | %73 | 716 |
| 10 | CL ALL STARS | 94,82 | 235301 maçta | 6 | 60 | 735–330 | %78 | 301 |
| 11 | Chocolatxi | 94,55 | 423621 maçta | 17 | 181 | 1.374–707 | %68 | 621 |
| 12 | Pingu x | 94,50 | 345432 maçta | 7 | 80 | 1.344–541 | %80 | 432 |
| 13 | Zamalek FCC | 94,27 | 211243 maçta | 3 | 29 | 973–315 | %87 | 243 |
| 14 | FLAIR B2B | 94,25 | 179240 maçta | 4 | 57 | 628–277 | %75 | 240 |
| 15 | VFL Schalke 04 | 94,21 | 176222 maçta | 3 | 43 | 753–256 | %79 | 222 |
| 16 | Schlafenszeit x | 94,11 | 364465 maçta | 3 | 98 | 1.449–495 | %78 | 465 |
| 17 | ESC 06 | 93,79 | 306407 maçta | 8 | 93 | 1.229–484 | %75 | 407 |
| 18 | Shelter FC | 93,39 | 246362 maçta | 8 | 108 | 749–476 | %68 | 362 |
| 19 | Optimal x ACG | 93,30 | 368545 maçta | 7 | 170 | 1.235–695 | %68 | 545 |
| 20 | GSK Esport | 93,06 | 375518 maçta | 8 | 135 | 1.514–637 | %72 | 518 |
| 21 | Mercier | 92,96 | 409619 maçta | 8 | 202 | 1.506–862 | %66 | 619 |
| 22 | Selecao FC | 92,94 | 184241 maçta | 2 | 55 | 852–312 | %76 | 241 |
| 23 | Inter x | 92,80 | 477663 maçta | 11 | 175 | 1.757–791 | %72 | 663 |
| 24 | HUB Epsilon | 92,66 | 305461 maçta | 10 | 146 | 999–600 | %66 | 461 |
| 25 | Team GMask | 92,61 | 513808 maçta | 13 | 282 | 1.719–1.134 | %63 | 808 |
| 26 | DIGITAL Sports | 92,58 | 282445 maçta | 9 | 154 | 934–548 | %63 | 445 |
| 27 | Canter | 91,90 | 226319 maçta | 6 | 87 | 931–423 | %71 | 319 |
| 28= | FTW Esports | 91,71 | 233385 maçta | 9 | 143 | 756–461 | %61 | 385 |
| 28= | Zero Brain | 91,71 | 177273 maçta | 6 | 90 | 555–298 | %65 | 273 |
| 30 | SCP 07 eSports | 91,63 | 259366 maçta | 12 | 95 | 914–405 | %71 | 366 |
| 31 | RT eSport | 91,11 | 529796 maçta | 23 | 244 | 1.967–980 | %66 | 796 |
| 32 | Exito Noir | 91,05 | 353540 maçta | 12 | 175 | 1.337–727 | %65 | 540 |
| 33 | CRUZADOS ESP | 91,03 | 205290 maçta | 3 | 82 | 644–360 | %71 | 290 |
| 34 | JDR Cwaniaki | 91,02 | 424524 maçta | 6 | 94 | 1.949–611 | %81 | 524 |
| 35 | EIC eSports | 90,87 | 698988 maçta | 20 | 270 | 2.751–1.361 | %71 | 988 |
| 36 | PCS ESPORT | 90,83 | 7181.089 maçta | 21 | 350 | 2.476–1.490 | %66 | 1.089 |
| 37 | WestFalen | 90,77 | 146205 maçta | 8 | 51 | 378–157 | %71 | 205 |
| 38 | Famous Unity | 90,76 | 126233 maçta | 6 | 101 | 386–339 | %54 | 233 |
| 39 | Nippy x | 90,72 | 287398 maçta | 7 | 104 | 1.078–537 | %72 | 398 |
| 40 | BTD eSport | 90,45 | 504741 maçta | 9 | 228 | 1.882–1.071 | %68 | 741 |
| 41 | BSK ESP | 90,38 | 117213 maçta | 6 | 90 | 411–329 | %55 | 213 |
| 42 | France CP x | 90,31 | 208362 maçta | 11 | 143 | 779–529 | %57 | 362 |
| 43 | YOUNG LIONS TC | 90,26 | 312401 maçta | 5 | 84 | 1.291–516 | %78 | 401 |
| 44 | Class | 90,23 | 111189 maçta | 1 | 77 | 359–273 | %59 | 189 |
| 45 | ACG Italy | 90,02 | 446706 maçta | 27 | 233 | 1.516–866 | %63 | 706 |
| 46 | San Delta West | 90,00 | 145185 maçta | 1 | 39 | 428–167 | %78 | 185 |
| 47 | Velocityyy | 89,92 | 667974 maçta | 22 | 285 | 2.278–1.297 | %68 | 974 |
| 48 | Famous Unity | 89,84 | 204369 maçta | 8 | 157 | 680–545 | %55 | 369 |
| 49 | Fenix | 89,77 | 363608 maçta | 11 | 234 | 1.348–843 | %60 | 608 |
| 50 | Real Black FC | 89,76 | 124207 maçta | 5 | 78 | 397–261 | %60 | 207 |