RANGLIJSTEN · Alle geschiedenis
Beste clubs Alle geschiedenis
Score op 100. Beste prestatie over een volledige editie, behouden als de club stopt met spelen.
Vriendschappelijke clubwedstrijden3.292 clubs in het klassementMethode
Alle geschiedenis
Sorteren op
Sorteren op
Beste clubs Alle geschiedenis · Prestaties
Om in deze ranglijst te staan: minstens 142 bruikbare wedstrijden.
| Plaats | Club | Prestaties | Overwinningen | G | V | Goals | Winst % | W |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Waha Esports | 96,36 | 308uit 380 wedstrijden | 2 | 70 | 1.133–363 | 81% | 380 |
| 2 | France Esports | 96,33 | 274uit 348 wedstrijden | 3 | 71 | 864–325 | 79% | 348 |
| 3 | VFL Ireland x | 96,28 | 152uit 204 wedstrijden | 3 | 49 | 552–253 | 75% | 204 |
| 4 | Ballerz FC | 96,13 | 369uit 419 wedstrijden | 3 | 47 | 1.585–330 | 88% | 419 |
| 5 | Beast Møde | 96,07 | 127uit 183 wedstrijden | 7 | 49 | 453–227 | 69% | 183 |
| 6 | Leicester Citeh | 95,82 | 170uit 223 wedstrijden | 5 | 48 | 619–277 | 76% | 223 |
| 7 | Yazoo FIFA | 95,47 | 216uit 281 wedstrijden | 3 | 62 | 756–308 | 77% | 281 |
| 8 | LFCBraunschweig | 95,23 | 312uit 392 wedstrijden | 7 | 73 | 1.211–348 | 80% | 392 |
| 9 | REVOLT | 95,06 | 279uit 342 wedstrijden | 8 | 55 | 1.102–395 | 82% | 342 |
| 10 | Besiktas Esport | 94,86 | 523uit 716 wedstrijden | 16 | 177 | 1.656–761 | 73% | 716 |
| 11= | CL ALL STARS | 94,82 | 235uit 301 wedstrijden | 6 | 60 | 735–330 | 78% | 301 |
| 11= | England VFL | 94,82 | 138uit 182 wedstrijden | 3 | 41 | 560–179 | 76% | 182 |
| 13 | Chocolatxi | 94,55 | 423uit 621 wedstrijden | 17 | 181 | 1.374–707 | 68% | 621 |
| 14 | Pingu x | 94,50 | 345uit 432 wedstrijden | 7 | 80 | 1.344–541 | 80% | 432 |
| 15 | Zamalek FCC | 94,27 | 211uit 243 wedstrijden | 3 | 29 | 973–315 | 87% | 243 |
| 16 | FLAIR B2B | 94,25 | 179uit 240 wedstrijden | 4 | 57 | 628–277 | 75% | 240 |
| 17 | VFL Schalke 04 | 94,21 | 176uit 222 wedstrijden | 3 | 43 | 753–256 | 79% | 222 |
| 18 | Schlafenszeit x | 94,11 | 364uit 465 wedstrijden | 3 | 98 | 1.449–495 | 78% | 465 |
| 19 | BugadoresDoElit | 93,85 | 112uit 165 wedstrijden | 8 | 45 | 302–173 | 68% | 165 |
| 20 | ESC 06 | 93,79 | 306uit 407 wedstrijden | 8 | 93 | 1.229–484 | 75% | 407 |
| 21 | Shelter FC | 93,39 | 246uit 362 wedstrijden | 8 | 108 | 749–476 | 68% | 362 |
| 22 | Optimal x ACG | 93,30 | 368uit 545 wedstrijden | 7 | 170 | 1.235–695 | 68% | 545 |
| 23 | GSK Esport | 93,06 | 375uit 518 wedstrijden | 8 | 135 | 1.514–637 | 72% | 518 |
| 24 | Mercier | 92,96 | 409uit 619 wedstrijden | 8 | 202 | 1.506–862 | 66% | 619 |
| 25 | Selecao FC | 92,94 | 184uit 241 wedstrijden | 2 | 55 | 852–312 | 76% | 241 |
| 26 | Inter x | 92,80 | 477uit 663 wedstrijden | 11 | 175 | 1.757–791 | 72% | 663 |
| 27 | CASLA esports | 92,78 | 103uit 157 wedstrijden | 4 | 50 | 320–184 | 66% | 157 |
| 28 | HUB Epsilon | 92,66 | 305uit 461 wedstrijden | 10 | 146 | 999–600 | 66% | 461 |
| 29 | Team GMask | 92,61 | 513uit 808 wedstrijden | 13 | 282 | 1.719–1.134 | 63% | 808 |
| 30 | DIGITAL Sports | 92,58 | 282uit 445 wedstrijden | 9 | 154 | 934–548 | 63% | 445 |
| 31 | Zambani FC | 92,52 | 118uit 145 wedstrijden | 2 | 25 | 577–197 | 81% | 145 |
| 32 | Azules eSports | 92,02 | 122uit 181 wedstrijden | 3 | 56 | 382–240 | 67% | 181 |
| 33 | Canter | 91,90 | 226uit 319 wedstrijden | 6 | 87 | 931–423 | 71% | 319 |
| 34= | FTW Esports | 91,71 | 233uit 385 wedstrijden | 9 | 143 | 756–461 | 61% | 385 |
| 34= | Zero Brain | 91,71 | 177uit 273 wedstrijden | 6 | 90 | 555–298 | 65% | 273 |
| 36 | SCP 07 eSports | 91,63 | 259uit 366 wedstrijden | 12 | 95 | 914–405 | 71% | 366 |
| 37 | RT eSport | 91,11 | 529uit 796 wedstrijden | 23 | 244 | 1.967–980 | 66% | 796 |
| 38 | Exito Noir | 91,05 | 353uit 540 wedstrijden | 12 | 175 | 1.337–727 | 65% | 540 |
| 39 | CRUZADOS ESP | 91,03 | 205uit 290 wedstrijden | 3 | 82 | 644–360 | 71% | 290 |
| 40 | JDR Cwaniaki | 91,02 | 424uit 524 wedstrijden | 6 | 94 | 1.949–611 | 81% | 524 |
| 41 | Stuttgart VFL | 90,94 | 102uit 144 wedstrijden | 6 | 36 | 355–147 | 71% | 144 |
| 42 | EIC eSports | 90,87 | 698uit 988 wedstrijden | 20 | 270 | 2.751–1.361 | 71% | 988 |
| 43 | PCS ESPORT | 90,83 | 718uit 1.089 wedstrijden | 21 | 350 | 2.476–1.490 | 66% | 1.089 |
| 44 | WestFalen | 90,77 | 146uit 205 wedstrijden | 8 | 51 | 378–157 | 71% | 205 |
| 45 | Famous Unity | 90,76 | 126uit 233 wedstrijden | 6 | 101 | 386–339 | 54% | 233 |
| 46 | Nippy x | 90,72 | 287uit 398 wedstrijden | 7 | 104 | 1.078–537 | 72% | 398 |
| 47 | BTD eSport | 90,45 | 504uit 741 wedstrijden | 9 | 228 | 1.882–1.071 | 68% | 741 |
| 48 | BSK ESP | 90,38 | 117uit 213 wedstrijden | 6 | 90 | 411–329 | 55% | 213 |
| 49 | Cassanova | 90,37 | 136uit 165 wedstrijden | 2 | 27 | 466–130 | 82% | 165 |
| 50 | France CP x | 90,31 | 208uit 362 wedstrijden | 11 | 143 | 779–529 | 57% | 362 |