Defans oyuncusu

TuFarru97

EkvadorECUAGOL

Maçlar
21
Puan
6,80
Kazanılan müdahaleler
13
Gol yemeden biten maçlar
3

Toplamlar

G · B · M
4 · 0 · 17
Goller
2
Asistler
2

SpotXI tarafından hesaplandı

Kartın toplamlarından
Puan
6,80
Defans oyuncuları arasında ilk %97
Galibiyet oranı
%19
Defans oyuncuları arasında ilk %98
Maç başına müdahale
0,62
Defans oyuncuları arasında ilk %69
Maç başına gol
0,10
Defans oyuncuları arasında ilk %9

Son form

En eskiden en yeniye
Son maçlar, en yeniden eskiye
MaçSkorGAPuan
1 maçGalibiyetler 0, Beraberlikler 0, Mağlubiyetler 100ortalama 6,50
CaeluM FCİç saha0–5 Mağlubiyet006,5
1 maçGalibiyetler 0, Beraberlikler 0, Mağlubiyetler 100ortalama 7,70
Iron Redemptionİç saha0–8 Mağlubiyet007,7
1 maçGalibiyetler 1, Beraberlikler 0, Mağlubiyetler 000ortalama 7,70
HEAVER FUSIONİç saha3–0 Galibiyet007,7
1 maçGalibiyetler 0, Beraberlikler 0, Mağlubiyetler 100ortalama 6,50
RB United 24İç saha1–4 Mağlubiyet006,5
1 maçGalibiyetler 0, Beraberlikler 0, Mağlubiyetler 100ortalama 7,20
CF ViladePerrosİç saha1–2 Mağlubiyet007,2
1 maçGalibiyetler 0, Beraberlikler 0, Mağlubiyetler 100ortalama 7,20
PAZZO esportsİç saha1–2 Mağlubiyet007,2
1 maçGalibiyetler 1, Beraberlikler 0, Mağlubiyetler 000ortalama 6,60
ExiLiiados FCİç saha1–0 Galibiyet006,6
2 maçGalibiyetler 0, Beraberlikler 0, Mağlubiyetler 200ortalama 6,85
TEAM SIGNALDeplasman1–7 Mağlubiyet006,9
TEAM SIGNALDeplasman0–7 Mağlubiyet006,8
2 maçGalibiyetler 0, Beraberlikler 0, Mağlubiyetler 200ortalama 6,60
CaeluM FCİç saha0–1 Mağlubiyet006,6
AEC ManlleuDeplasman1–6 Mağlubiyet006,6

Bu sürümde sıralanmadı.

Kulüpler arası dostluk maçlarıYöntem