Verdediger

TuFarru97

EcuadorECUAGOL

Wedstrijden
21
Cijfer
6,80
Gewonnen duels
13
Clean sheets
3

Totalen

W · G · V
4 · 0 · 17
Goals
2
Assists
2

Berekend door SpotXI

Op basis van de totalen van dit profiel
Cijfer
6,80
Beter dan 3% van de verdedigers
Winstpercentage
19%
Beter dan 2% van de verdedigers
Duels per wedstrijd
0,62
Beter dan 31% van de verdedigers
Doelpunten per wedstrijd
0,10
Beter dan 91% van de verdedigers

Recente vorm

Van oudste naar recentste
Laatste wedstrijden, de recentste eerst
WedstrijdUitslagDACijfer
1 wedstrijdOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 6,50
CaeluM FCThuis0–5 Verlies006,5
1 wedstrijdOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 7,70
Iron RedemptionThuis0–8 Verlies007,7
1 wedstrijdOverwinningen 1, Gelijke spelen 0, Nederlagen 000gemiddelde 7,70
HEAVER FUSIONThuis3–0 Winst007,7
1 wedstrijdOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 6,50
RB United 24Thuis1–4 Verlies006,5
1 wedstrijdOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 7,20
CF ViladePerrosThuis1–2 Verlies007,2
1 wedstrijdOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 7,20
PAZZO esportsThuis1–2 Verlies007,2
1 wedstrijdOverwinningen 1, Gelijke spelen 0, Nederlagen 000gemiddelde 6,60
ExiLiiados FCThuis1–0 Winst006,6
2 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 200gemiddelde 6,85
TEAM SIGNALUit1–7 Verlies006,9
TEAM SIGNALUit0–7 Verlies006,8
2 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 200gemiddelde 6,60
CaeluM FCThuis0–1 Verlies006,6
AEC ManlleuUit1–6 Verlies006,6

Niet geklasseerd in deze editie.

Vriendschappelijke clubwedstrijdenMethode