Statistieken · FC 27

Team van de week · Noord-Ierland

De elf beste Pro Clubs-spelers van de week, gekozen op hun Performance van de week.

Vriendschappelijke clubwedstrijdenMethode

Noord-Ierland
, Noord-Ierland34 reddingen, 0 clean sheetsDemqsterNOCAP, Noord-IerlandPortxrreSport Dinamo, Noord-IerlandRangerswatp1999sumps, Noord-Ierland1 goal, 0 assistsConn16 xVFL Tigers, Noord-Ierland0 goals, 0 assistsham9121EY FC, Noord-Ierland0 goals, 2 assistsKiasigma51CD Gavaria, Noord-Ierland0 goals, 0 assistsCAPO_DANNYVFL Venezia, Noord-Ierland0 goals, 1 assistballerdaniel007The Postmen AFC, Noord-Ierland2 goals, 1 assistRossfergusonWATPParksideUnited, Noord-Ierland11 goals, 9 assistsCU93xMesmerize, Noord-Ierland3 goals, 0 assistsCpTS-ReBeL7Assaraya LY

Speler van de week

CU93x, Noord-Ierland

Aanvaller · Mesmerize
22 wedstrijden · 11 goals · 9 assists

20goals + assists

De elf

Cijfers van de week

Aanvallers

  1. CU93x, Noord-IerlandMesmerize11 goals, 9 assists22 wedstrijden
  2. CpTS-ReBeL7, Noord-IerlandAssaraya LY3 goals, 0 assists3 wedstrijden

Middenvelders

  1. ham9121, Noord-IerlandEY FC0 goals, 0 assists1 wedstrijd
  2. Kiasigma51, Noord-IerlandCD Gavaria0 goals, 2 assists9 wedstrijden
  3. CAPO_DANNY, Noord-IerlandVFL Venezia0 goals, 0 assists8 wedstrijden
  4. ballerdaniel007, Noord-IerlandThe Postmen AFC0 goals, 1 assist3 wedstrijden
  5. RossfergusonWATP, Noord-IerlandParksideUnited2 goals, 1 assist4 wedstrijden

Verdedigers

  1. Portxrr, Noord-IerlandeSport Dinamo7 wedstrijden
  2. Rangerswatp1999, Noord-Ierlandsumps3 wedstrijden
  3. Conn16 x, Noord-IerlandVFL Tigers1 goal, 0 assists4 wedstrijden

Keeper

  1. Demqster, Noord-IerlandNOCAP34 reddingen, 0 clean sheets8 wedstrijden

De bank

  1. SA BOLT9899, Noord-IerlandAanvaller · Brooksys Boys8 goals, 2 assists11 wedstrijden
  2. StansfieId, Noord-IerlandAanvaller · Expressive7 goals, 6 assists15 wedstrijden
  3. KH04x, Noord-IerlandAanvaller · fir aeracha1 goal, 1 assist2 wedstrijden
  4. Nelson_R6, Noord-IerlandMiddenvelder · AFC Chromedome0 goals, 0 assists1 wedstrijd
  5. TiicKmann, Noord-IerlandMiddenvelder · vortex esports0 goals, 2 assists14 wedstrijden
  6. Jamesnic51, Noord-IerlandMiddenvelder · RaisinTheGround0 goals, 1 assist3 wedstrijden
  7. MARSHY_YNWA96, Noord-IerlandVerdediger · Crumlin TW2 goals, 0 assists14 wedstrijden
  8. zMisT-V2, Noord-IerlandVerdediger · Athletic ESC1 goal, 0 assists26 wedstrijden
  9. ULSTER-PHIL, Noord-IerlandVerdediger · Mighty Lionz3 wedstrijden

Zo wordt de elf gekozen

De Performance-formule van SpotXI, alleen toegepast op de wedstrijden van de week, maandag tot zondag, Parijse tijd.

Alle spelers van de week worden gerangschikt vanaf één wedstrijd: de formule trekt spelers met weinig wedstrijden naar het gemiddelde, één goede wedstrijd is niet genoeg.

De beste van elke linie, in een 3-1-4-2, elke speler op één positie. Van de vijf middenvelders speelt wie per wedstrijd de meeste duels wint alleen voor de verdediging. Een verborgen profiel staat er nooit in.

Speler van de week: de meeste goals en assists samen; bij gelijke stand de beste Performance.

De Performance-formule