Statistieken · FC 27

Team van de week · Congo-Brazzaville

De elf beste Pro Clubs-spelers van de week, gekozen op hun Performance van de week.

Vriendschappelijke clubwedstrijdenMethode

Congo-Brazzaville
, Congo-Brazzaville0 goals, 0 assistsKRK-_590Uit positieFC HONOR, Congo-Brazzaville0 goals, 1 assistNearOspreyVision Gaming, Congo-Brazzaville10 goals, 3 assistsMaximinl18lUit positieMELILLA TITANS, Congo-Brazzaville0 goals, 0 assistsCheni-PUit positieLa Banda Kuervo, Congo-Brazzaville0 goals, 3 assistsxObito_8FC Montroli, Congo-Brazzaville4 goals, 0 assistszzkyrosImpact Game, Congo-Brazzaville0 goals, 2 assistsDemoza_DeLuxNOWHERE, Congo-Brazzaville2 goals, 3 assistsmlmonteirxVasco Esports, Congo-Brazzaville0 goals, 0 assistsMax_PrimeEsportxPrecision Fun, Congo-Brazzaville7 goals, 0 assistsPure_full170 CORP, Congo-Brazzaville0 goals, 2 assistsMIRxMONEY2083SC Chaquetas

Speler van de week

Maximinl18l, Congo-Brazzaville

Aanvaller · Uit positie · MELILLA TITANS
26 wedstrijden · 10 goals · 3 assists

13goals + assists

De elf

Cijfers van de week

Aanvallers

  1. Pure_full, Congo-Brazzaville170 CORP7 goals, 0 assists4 wedstrijden
  2. MIRxMONEY2083, Congo-BrazzavilleSC Chaquetas0 goals, 2 assists2 wedstrijden

Middenvelders

  1. xObito_8, Congo-BrazzavilleFC Montroli0 goals, 3 assists5 wedstrijden
  2. zzkyros, Congo-BrazzavilleImpact Game4 goals, 0 assists11 wedstrijden
  3. Demoza_DeLux, Congo-BrazzavilleNOWHERE0 goals, 2 assists25 wedstrijden
  4. mlmonteirx, Congo-BrazzavilleVasco Esports2 goals, 3 assists26 wedstrijden
  5. Max_PrimeEsport, Congo-BrazzavillexPrecision Fun0 goals, 0 assists4 wedstrijden

Verdedigers

  1. NearOsprey, Congo-BrazzavilleVision Gaming0 goals, 1 assist7 wedstrijden
  2. Maximinl18l, Congo-BrazzavilleAanvaller · Uit positie · MELILLA TITANS10 goals, 3 assists26 wedstrijden
  3. Cheni-P, Congo-BrazzavilleAanvaller · Uit positie · La Banda Kuervo0 goals, 0 assists3 wedstrijden

Keeper

  1. KRK-_590, Congo-BrazzavilleMiddenvelder · Uit positie · FC HONOR0 goals, 0 assists1 wedstrijd

Zo wordt de elf gekozen

De Performance-formule van SpotXI, alleen toegepast op de wedstrijden van de week, maandag tot zondag, Parijse tijd.

Alle spelers van de week worden gerangschikt vanaf één wedstrijd: de formule trekt spelers met weinig wedstrijden naar het gemiddelde, één goede wedstrijd is niet genoeg.

De beste van elke linie, in een 3-1-4-2, elke speler op één positie. Van de vijf middenvelders speelt wie per wedstrijd de meeste duels wint alleen voor de verdediging. Een verborgen profiel staat er nooit in.

Speler van de week: de meeste goals en assists samen; bij gelijke stand de beste Performance.

Een plek die geen speler op die positie kan innemen, gaat naar de beste overgebleven speler, gemarkeerd met ‘Uit positie’. Is er niemand meer, dan blijft die leeg.

De Performance-formule