İstatistikler · FC 27

Haftanın takımı · Kuzey İrlanda

Haftanın en iyi on bir Pro Clubs oyuncusu, haftalık Performance değerlerine göre seçilir.

Kulüpler arası dostluk maçlarıYöntem

Kuzey İrlanda
, Kuzey İrlanda25 kurtarış, 0 gol yemeden biten maçharoo00ooVFL Atalanta, Kuzey İrlandaIrvineSuffolk03CF APEX, Kuzey İrlanda5 gol, 0 asistzMisT-V2Athletic ESC, Kuzey İrlanda4 gol, 0 asistiiNxthzVFL Boca, Kuzey İrlanda0 gol, 2 asistKJLP-SOUL 2, Kuzey İrlanda0 gol, 2 asistHalliday_LFC17LGN FC, Kuzey İrlanda0 gol, 1 asistCROW 1872BLOODLINE, Kuzey İrlanda2 gol, 1 asistCarson_Jr7Mandem GunnerZ, Kuzey İrlanda0 gol, 1 asistMvpStryTTVNotorious eS, Kuzey İrlanda13 gol, 11 asistAidi_07Ballerz FC, Kuzey İrlanda11 gol, 10 asistCU93xLR XI

Haftanın oyuncusu

Aidi_07, Kuzey İrlanda

Forvet · Ballerz FC
15 maç · 13 gol · 11 asist

24gol + asist

İlk on bir

Haftanın rakamları

Forvetler

  1. Aidi_07, Kuzey İrlandaBallerz FC13 gol, 11 asist15 maç
  2. CU93x, Kuzey İrlandaLR XI11 gol, 10 asist23 maç

Orta saha

  1. KJLP-, Kuzey İrlandaSOUL 20 gol, 2 asist1 maç
  2. Halliday_LFC17, Kuzey İrlandaLGN FC0 gol, 2 asist2 maç
  3. CROW 1872, Kuzey İrlandaBLOODLINE0 gol, 1 asist2 maç
  4. Carson_Jr7, Kuzey İrlandaMandem GunnerZ2 gol, 1 asist11 maç
  5. MvpStryTTV, Kuzey İrlandaNotorious eS0 gol, 1 asist5 maç

Defans

  1. IrvineSuffolk03, Kuzey İrlandaCF APEX5 maç
  2. zMisT-V2, Kuzey İrlandaAthletic ESC5 gol, 0 asist20 maç
  3. iiNxthz, Kuzey İrlandaVFL Boca4 gol, 0 asist17 maç

Kaleci

  1. haroo00oo, Kuzey İrlandaVFL Atalanta25 kurtarış, 0 gol yemeden biten maç4 maç

Yedek kulübesi

  1. Spirelix-HITS, Kuzey İrlandaForvet · Tekky Tacos3 gol, 2 asist2 maç
  2. pce-ctrl-chris, Kuzey İrlandaForvet · LGN FC3 gol, 2 asist3 maç
  3. TommyMikeShelby, Kuzey İrlandaForvet · VFL Sheff Wed1 gol, 0 asist1 maç
  4. Kiasigma51, Kuzey İrlandaOrta saha oyuncusu · CD Gavaria1 gol, 0 asist7 maç
  5. RossfergusonWATP, Kuzey İrlandaOrta saha oyuncusu · ParksideUnited0 gol, 2 asist10 maç
  6. ElItExSpOnKxX, Kuzey İrlandaOrta saha oyuncusu · Mighty Lionz0 gol, 0 asist3 maç
  7. VIDICMUFC, Kuzey İrlandaDefans oyuncusu · Wolf Pack ES7 maç
  8. JonnieYiddo_, Kuzey İrlandaDefans oyuncusu · VFL Real Betis2 maç
  9. MDSuffolk1, Kuzey İrlandaDefans oyuncusu · CF APEX4 maç
  10. RyannnUTB, Kuzey İrlandaKaleci · Amour XI27 kurtarış, 0 gol yemeden biten maç6 maç
  11. Demqster, Kuzey İrlandaKaleci · ALTAIR eSports38 kurtarış, 0 gol yemeden biten maç18 maç
  12. Rangerswatp1999, Kuzey İrlandaKaleci · CF APEX22 kurtarış, 0 gol yemeden biten maç5 maç

İlk on bir nasıl seçilir

SpotXI Performance formülü, yalnızca haftanın maçlarına uygulanır: pazartesiden pazara, Paris saati.

Haftanın tüm oyuncuları tek maçtan itibaren sıralanır: formül az oynayanları ortalamaya yaklaştırır, tek bir iyi maç yetmez.

Her hattın en iyisi, 3-1-4-2 dizilişinde; her oyuncu tek bir mevkide. Beş orta sahadan maç başına en çok müdahale kazanan, savunmanın önünde tek başına oynar. Gizli bir profil asla yer almaz.

Haftanın oyuncusu: gol ve asist toplamı en yüksek olan; eşitlikte en iyi Performance.

Performance formülü