Verdediger

iHMAH

R T F

Wedstrijden
47
Cijfer
7,03
Gewonnen duels
30
Clean sheets
4

Totalen

W · G · V
18 · 0 · 29
Goals
1
Assists
1

Berekend door SpotXI

Op basis van de totalen van dit profiel
Cijfer
7,03
Beter dan 22% van de verdedigers
Winstpercentage
38%
Beter dan 28% van de verdedigers
Duels per wedstrijd
0,64
Beter dan 34% van de verdedigers
Doelpunten per wedstrijd
0,02
Beter dan 46% van de verdedigers

Recente vorm

Van oudste naar recentste
Laatste wedstrijden, de recentste eerst
WedstrijdUitslagDACijfer
2 wedstrijdenOverwinningen 1, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 7,05
E SThuis3–2 Winst007,0
R n HThuis2–4 Verlies007,1
1 wedstrijdOverwinningen 1, Gelijke spelen 0, Nederlagen 000gemiddelde 6,70
tik tukThuis3–0 Winst006,7
1 wedstrijdOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 6,30
VELNORThuis0–3 Verlies006,3
1 wedstrijdOverwinningen 1, Gelijke spelen 0, Nederlagen 000gemiddelde 6,50
BLOG3Uit3–2 Winst006,5
2 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 200gemiddelde 6,95
R G MThuis1–4 Verlies007,0
R G MThuis1–6 Verlies006,9
1 wedstrijdOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 6,70
M Y TUit1–2 Verlies006,7
1 wedstrijdOverwinningen 1, Gelijke spelen 0, Nederlagen 000gemiddelde 6,40
HERE WE GOUit2–1 Winst006,4
11 wedstrijdenOverwinningen 9, Gelijke spelen 0, Nederlagen 201gemiddelde 7,05
T o p 55Thuis2–1 Winst006,7
T o p 55Thuis2–1 Winst006,4
V I K N GUit2–1 Winst007,0
SoNe1Uit0–2 Verlies007,2
T W RUit5–2 Winst008,0
T o p 55Thuis3–2 Winst007,0
S R BUit2–1 Winst007,2
h m r sUit1–3 Verlies006,3
O B SThuis3–2 Winst006,9
R O K NThuis2–1 Winst017,5
A R T1Thuis3–2 Winst007,4

Niet geklasseerd in deze editie.

Vriendschappelijke clubwedstrijdenMethode