Middenvelder

Nikiman-manya

UruguayTANQUE SlSLEY

Wedstrijden
22
Cijfer
6,65
Goals
1
Assists
0

Totalen

W · G · V
1 · 0 · 21
Gewonnen duels
17

Berekend door SpotXI

Op basis van de totalen van dit profiel
Cijfer
6,65
Beter dan 3% van de middenvelders
Winstpercentage
5%
Doelpunten per wedstrijd
0,05
Beter dan 37% van de middenvelders
Assists per wedstrijd
0,00
Doelpunten + assists per wedstrijd
0,05
Beter dan 8% van de middenvelders

Recente vorm

Van oudste naar recentste
Laatste wedstrijden, de recentste eerst
WedstrijdUitslagDACijfer
3 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 300gemiddelde 6,80
CD SAIYANSUit2–3 Verlies006,8
La Candela FCThuis3–4 Verlies006,9
PR EsportsUit3–5 Verlies006,7
2 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 200gemiddelde 6,35
RealHumintitaFCUit1–3 Verlies006,7
Baisanos eSportUit1–7 Verlies006,0
2 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 200gemiddelde 6,80
NegriazulesUit2–4 Verlies006,5
NegriazulesUit0–3 Verlies007,1
2 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 200gemiddelde 7,00
Barrio FiinoUit1–4 Verlies006,8
City TorqueeThuis0–5 Verlies007,2
3 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 300gemiddelde 7,00
DPM ESPORTSUit3–6 Verlies007,1
DPM ESPORTSUit1–3 Verlies007,2
CHILE SUB 20Uit0–3 Verlies006,7

Niet geklasseerd in deze editie.

Vriendschappelijke clubwedstrijdenMethode