Middenvelder

demarco27

IndonesiëPEJU FC

Wedstrijden
31
Cijfer
6,88
Goals
0
Assists
3

Totalen

W · G · V
4 · 0 · 27
Gewonnen duels
49

Berekend door SpotXI

Op basis van de totalen van dit profiel
Cijfer
6,88
Beter dan 17% van de middenvelders
Winstpercentage
13%
Doelpunten per wedstrijd
0,00
Assists per wedstrijd
0,10
Beter dan 39% van de middenvelders
Doelpunten + assists per wedstrijd
0,10
Beter dan 21% van de middenvelders

Recente vorm

Van oudste naar recentste
Laatste wedstrijden, de recentste eerst
WedstrijdUitslagDACijfer
2 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 200gemiddelde 7,00
Pendekar JuniorThuis0–1 Verlies006,9
TIM MIMPIUit0–1 Verlies007,1
2 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 200gemiddelde 6,80
AC KollektivoUit0–4 Verlies006,7
VINTAGE XIUit1–2 Verlies006,9
2 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 200gemiddelde 6,30
BURIQ TAQWAUit0–5 Verlies005,9
Garuda RevengeUit2–4 Verlies006,7
1 wedstrijdOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 6,80
LAKNAT VCSUit1–3 Verlies006,8
1 wedstrijdOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 7,20
MATARAM VFCUit1–5 Verlies007,2
2 wedstrijdenOverwinningen 1, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 7,00
PapanTengah VFCUit0–1 Verlies007,2
Chittagong FCThuis2–1 Winst006,8

Niet geklasseerd in deze editie.

Vriendschappelijke clubwedstrijdenMethode