Middenvelder

V1n19148

Real Kings ES

Wedstrijden
145
Cijfer
7,03
Goals
0
Assists
1

Totalen

W · G · V
59 · 3 · 83
Gewonnen duels
153

Berekend door SpotXI

Op basis van de totalen van dit profiel
Cijfer
7,03
Beter dan 36% van de middenvelders
Winstpercentage
41%
Beter dan 34% van de middenvelders
Doelpunten per wedstrijd
0,00
Assists per wedstrijd
0,01
Beter dan 4% van de middenvelders
Doelpunten + assists per wedstrijd
0,01
Beter dan 2% van de middenvelders

Recente vorm

Van oudste naar recentste
Laatste wedstrijden, de recentste eerst
WedstrijdUitslagDACijfer
1 wedstrijdOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 6,60
HEBRON FSUit0–3 Verlies006,6
2 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 200gemiddelde 7,00
ALFA TOUit2–4 Verlies006,7
GLASGOW FC17Uit0–3 Verlies007,3
1 wedstrijdOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 6,60
Desertores fc0Uit1–2 Verlies006,6
3 wedstrijdenOverwinningen 2, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 7,07
TKV eSPORTSUit0–1 Verlies007,2
FEIRA CITYUit3–2 Winst007,3
TROPA DOS PIASUit3–0 Winst006,7
1 wedstrijdOverwinningen 0, Gelijke spelen 0, Nederlagen 100gemiddelde 7,10
Liga so topsUit1–2 Verlies007,1
3 wedstrijdenOverwinningen 0, Gelijke spelen 1, Nederlagen 200gemiddelde 7,03
All blue XIUit3–3 Gelijkspel007,1
Black Hawks EVUit1–2 Verlies007,2
TJF ESUit0–3 Verlies006,8

Niet geklasseerd in deze editie.

Vriendschappelijke clubwedstrijdenMethode