RANGLIJSTEN · FC 26

Beste spelers FC 26 · Congo-Kinshasa · PC

Score op 100, aangepast aan positie en tegenstand. Alleen bruikbare wedstrijden tellen mee.

Vriendschappelijke clubwedstrijden4 spelers in het klassementMethode

Filters

Congo-Kinshasa

Beste spelers FC 26 · Congo-Kinshasa · PC · Prestaties

Om in deze ranglijst te staan: minstens 240 bruikbare wedstrijden.

Beste spelers FC 26 · Congo-Kinshasa · PC · gesorteerd op Prestaties · Pagina 1
PlaatsSpelerPrestatiesCijferGoalsAssistsW
1Cali6k, Congo-KinshasaPC#351 wereldwijd7,44 cijfer40 goals6 assists464 W98,127,44406464
2Choppv91_243, Congo-KinshasaPC#1.650 wereldwijd7,69 cijfer165 goals300 assists595 W94,037,69165300595
3xJavi, Congo-KinshasaPC#4.115 wereldwijd7,63 cijfer56 goals59 assists361 W86,647,635659361
4WalterHaslbauer, Congo-KinshasaPC#15.818 wereldwijd7,02 cijfer5 goals7 assists342 W41,497,0257342

Definities

Cijfer
Gemiddelde van de wedstrijdcijfers die het spel geeft.
Goals
Gescoorde doelpunten.
Assists
Assists.
Wedstrijden
Gespeelde wedstrijden in de editie, alle posities.
Per wedstrijd
Totaal gedeeld door het aantal wedstrijden, berekend door SpotXI.

Methode van de statistieken en ranglijsten